مراقبت و کاشت مو

کاشت موی سر، ابرو، ریش و سایر نواحی بدن


اگر از طاسی سر، نداشتن ریش و یا کم پشتی و ضعیفی موی ابرو رنج میبرید، ما کاشت موی غیر جراحی یا FIT را به شما پیشنهاد
درین روش مو ها دانه دانه از قسمت های مختلف (سر، ساق پا، ناحیه تناسلی، دست، سینه) برداشته شده و در جاهای مورد نظر، کاشت میشود.
این عمل که تحت بیحسی موضعی انجام میشود، به شما اجازه میدهد تا در طول زمان انجام عمل کاملاً در هوشیاری بسر برده و حتی به موارد یومیه زندگی : پاسخ دهی به تلفن، چک کردن ایمیل و.... ادامه دهید،
شما همچنان میتوانید در وقفه های در نظر گرفته شده به خورد و نوش به پردازید. درین روش هیچ نوع برشی صورت نگرفته و جای برداشت مو ها نیز در آینده مشهود نخواهد بود،
تنها نقص این روش، طولانی بودن و وقت گیر بودن انجام عمل است. وابسته به مشکل شما، ممکن است کاشت مو در یک جلسه یا در چند جلسه در چند روز متوالی و یا به وقفه های هفته وار و ماهوار انجام شود.
خوشبختانه امروز طبابت اجازه برداشت مو تقریباً از تمامی نواحی بدن را میدهد که میتوان در نواحی مورد نظر پیوند زد پس حتی اگر هیچ موی در سر هم نداشته باشید میتوانید صاحب مو و ابروی پر پشت شوید

پی آر پی


PRP يك روش انقلابي و جديد در جوانسازي نوين بوده و در آن از فاكتورهاي رشد و سازنده در صفیحات دموی یا پلت لت ها خود فرد براي تحريك حجرات بنيادي وي استفاده ميشود.
اين حجرات قابليت تبديل به حجرات مادری یا زایا ، كلاژنساز و انواع حجرات مفيد و فعال ديگر در بافت را دارا می باشند.
كه حاصل آن رفع چين و چروكها، جوانسازي و ترميم زخمها، رشدموها، رفع تيرگي و چروك دور چشم و پندیدگی زیر چشم، جوانسازي دستها، اصلاح جای جوش صورت و سایر فرورفتگی ها، و..... می باشد.

میزوتراپی


مزوتراپي روشي است كه در فرانسه ابداع شده و بيش از 50 سال است كه متخصصین در سراسر دنيا اين روش را براي كاهش وزن ،كاهش سايز، كاهش سلوليت یا چاقی موضعی، تقويت مو، برطرف كردن اسكار و درمان چروكهاي ظريف روي بيماران مختلف به كار برده اند.
روش اين كار بدين صورت است كه ادویه مختلف بسته به كاري كه بخواهيم انجام دهيم توسط يك سوزن ظريف ( به ظريفي يك تار مژه ) به داخل مزودرم Mesoderm يا لايه چربي و بافت همبند زير پوست تزريق مي شود.
تجربه نشان داده است كه درد ناشي از تزريق بسيار كوتاه مدت است. موادي كه براي تزريق انتخاب مي شود بسته به مشكل اوليه بيمار متفاوت است.
از میزوتراپی برای اصلاح غبغب زیر گردن، افتادگی ران ها و پهلو، خطوط ظریف صورت، گودی و فرورفتگی دور چشم، پیری زودرس پوست دست و همچنان تقویه مو های مصاب مو خوره و در حال ریزش، استفاده میشود. جلسات نظر نوع مشکل در فواصل یک هفته تا یک ماه و کورس های متعدد تداوی برای حصول نتیجه مطلوب نیاز است